Jesteśmy sztabem wykwalifikowanych konsultantów, specjalizujących się we wdrażaniu oprogramowania firmy SAP.

Od wielu lat służymy naszym partnerom oraz klientom wiedzą
i doświadczeniem w różnorodnych implementacjach oprogramowania SAP.


Nasi konsultanci realizowali projekty dla dużych korporacji międzynarodowych, jak również dla średniej wielkości firm krajowych. Ich kwalifikacje przyczyniły się każdorazowo do sprawnego wdrożenia projektu oraz do poprawy wydajności przedsiębiorstwa.

Jako zespół, posiadamy szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczna o procesach biznesowych w wielu gałęziach przemysłu. Pozwala nam to na sprawne i efektywne wdrażanie systemów w szerokim wachlarzu przedsięwzięć biznesowych.

Naszym celem jest przeprowadzanie przedsiębiorstwa przez pełen cykl wdrożenia oraz stworzenie wartości dodanej, osiągniętej przez optymalizacje procesów oraz udostępnienie bieżących informacji dotyczących funkcjonowania firmy.

Staramy się szybko reagować na zmieniające się wymogi rynku, oraz dostosować naszą ofertę do potrzeb nowoczesnego przedsiębiorstwa. Nieustannie podwyższamy swoje kwalifikacje poprzez systemy szkoleń i treningów oraz wysoki nacisk na indywidualny rozwój naszych konsultantów.

Naszym doświadczeniem podzielimy się z Państwem tak, aby stworzyć owocną współpracę odpowiadającą potrzebom Waszej firmy.
nesc
Kontakt
ul. Grunwaldzka 21
60 -506 Poznań